Hakkımızda

Beliz Estate  Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinde Emlak piyasasındaki uzun yıllara dayanan deneyimin ardından Habibe Çetin tarafından kuruldu ve yıllar içinde Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinde  önde gelen emlak acentelerinden biri haline geldi.

Beliz Estate Direktörü Habibe Çetin, Kıbrıs Türk Emlakçılar Birliği Üyesidir.  Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetin 'de mülk satın almanın ve satmanın duygusal bir deneyim olduğunu ve hayatın diğer önemli kilometre taşları kadar önemli olduğunu anlayan tutkulu bir Emlak Acentesidir.

Kuzey Kıbrıs’ta , Müşterilerimizin satılık, kiralık doğru mülkü bulmaları için Güvenilir ,Dürüstlük ilkesiyle hizmet gösteren ,kapsamlı Emlak alt yapısı ile  önde gelen Emlak Acentelarından bir parçası haline geldi.

Amacımız, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetin 'de hayalinizdeki evi bulmanızı hızlı ve kolay hale getirmektir.

Güneşte yerinizi bulmanıza yardımcı olacağız

Kendini işine adamış uzman kadromuz, bir mülk satın alırken veya satarken, her adımda yanınızda olacaktır. Deneyiminizi olabildiğince kolay ve açık hale getirmeyi hedefliyoruz.Her zaman dürüst, samimi ve güvenilir bir hizmet veriyoruz.

Mülkünüzü satın aldıktan sonra, aynı zamanda kapsamlı bir Satış Sonrası hizmeti de sağlıyoruz . Ömür boyu böylece ihtiyacınız olduğunda her zaman yardım için bize gelebilirsiniz.

 Ekibimizden biriyle konuşarak kendiniz görün. Bizimle telefon veya e-posta yoluyla iletişime geçebilir veya ofislerimizden birini ziyaret edebilirsiniz. Her şeyden önce, size yardım etmek için buradayız.

 Bu heyecan verici yolculuğa çıkmanıza yardımcı olmak için sabırsızlanıyoruz!